KAVACA IR - Ceramic Pro Poland

KAVACA Ceramic IR

Nowoczesna technologia dla większego bezpieczeństwa i niezrównanego wyglądu

Ceramic IR

Folie do szyb nowej generacji

Grupa korporacyjna Nanoshine zawsze starała się zapewnić nowoczesne, wysoko technologicznie produkty Naszym klientom, dlatego właśnie podjęliśmy decyzję aby nie uwzględniać taniej barwionej folii do szyb w gamie naszych produktów, tylko skupić się na produkcji najnowszych i najlepszych rozwiązań. W KOŃCU PRODUKT JEST JEST MAGAZYNOWANY I GOTOWY DO WYSYŁKI Z USA DO PARTNERÓW CERAMIC PRO NA CAŁYM ŚWIECIE!

Skuteczność przeciwko negatywnym czynnikom ekspozycji na promieniowanie UV nie jest niczym nowym wśród folii premium do szyb, podczas gdy tanie, niskiej jakości folie nie są w stanie w ogóle blokować promieni UV. Blaknięcie kolorów oraz pogorszenie jakości wnętrza pojazdu to nie problemy jedynie kierowców. W trakcie lata wnętrze pojazdu jest strasznie gorące, więc klimatyzacja musi być włączona cały czas. Obniżenie temperatury na długo nie jest możliwe przez promieniowanie podczerwone, które przechodzi przez szyby, nagrzewa wnętrze i przynosi dyskomfort kierowcy oraz pasażerom. Klimatyzacja dodatkowo zwiększa zużycie paliwa oraz koszty podróży.

Zostań autoryzowanym aplikatorem

Folie ceramiczne są rozwiązaniem tego problemu. Unikatowa folia blokuje do 96% promieniowania podczerwonego na jakie człowiek jest narażony jako ciepło. Technologia ta pozwala rzadziej używać klimatyzacji oraz oszczędzić na zużyciu paliwa.

Jakie są różnice pomiędzy folią KAVACA Ceramic IR, a innymi produktami dostępnymi na rynku?

  • Folia ceramiczna IR zawiera cząsteczki nanoceramiczne oraz minerały zdolne do blokowania do 96% promieniowania podczerwonego zapewniając komfort we wnętrzu naszego pojazdu.
  • Niesamowicie bezpieczna. Folia KAVACA Ceramic IR blokuje do 99% promieniowania ultrafioletowego, które wpływa negatywnie na ludzką skórę oraz materiały wnętrza po długiej ekspozycji. W przypadku wypadku drogowego, pękniętej lub skruszonej szyby, szkło w większości przyklei się do folii, zamiast wpaść do środka raniąc ludzi.
  • Ty decydujesz o wyglądzie Twojego auta wybierając 1 z 6 produktów z mniejszą, bądź większą umiejętnością przepuszczania światła widzialnego od 8% do 70%!
  • KAVACA Ceramic IR nie ingeruje z sygnałem radiowym czy innymi gadżetami w aucie. Folia do szyb nie zawiera cząsteczek metali, więc nie wpływa to na działanie GPS bądź Bluetooth.

Gotów do aplikowania najlepszych powłok ceramicznych oraz folii ochronnych?

Zostań autoryzowanym aplikatorem i oferuj jedną z najlepszych powłok ceramicznych oraz folii ochronnych na rynku.

Zostań partnerem Poznaj partnerów

© 2022 CERAMIC PRO POLAND. All rights reserved. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna