Łodzie - Ceramic Pro Poland

Ceramic Pro w branży morskiej

Ceramic Pro dla przemysłu morskiego

Najbardziej kompletny system powłok ochronnych dla przemysłu morskiego

Ceramic Pro Marine to pierwsza na świecie linia produktów do konserwacji zapobiegawczej all inclusive, zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów. Nasze wyspecjalizowane centra aplikacji umożliwiają przeszkolonym i certyfikowanym partnerom nakładanie Ceramic Pro Marine na wszystkie powierzchnie łodzi. Najnowocześniejsza technologia ochronna Ceramic Pro Marine jest rozsądnym wyborem w branży, w której łódź oznacza „Bust Out Another Thousand”. Przestań wydawać tysiące dolarów na opiekę posprzedażową.

Ekologia przedewszystkim

Ceramic Pro Marine to przyjazna dla środowiska linia produktów zastępująca przestarzały środek przeciwporostowy i zmniejszająca opór po zainstalowaniu na zbiornikach wodnych. Nieprzywierająca i super gładka powierzchnia – Ceramic Pro Marine nie pozostawia żadnych szans na rozwój porostów morskich.

Trudne środowisko morskie, zanieczyszczenia, plamy, korozja, uszkodzenia UV i czasochłonne czyszczenie to główne problemy, z którymi boryka się właściciel łodzi. Ceramic Pro Marine to innowacyjna linia produktów przeznaczona do ochrony jednostek pływających: zarówno nad, jak i pod linią wody.

Nasze ekologiczne i nietoksyczne powłoki mogą być stosowane na dowolnej powierzchni i materiale jednostki pływającej, zapewniając łatwą konserwację i długotrwałą ochronę jednostki pływającej bez szkody dla biomu morskiego. Ceramic Pro Marine chroni powierzchnie przed uszkodzeniami fizycznymi i chemicznymi, wzmacnia kolor i zapewnia właściwości samooczyszczące, które pozwalają załodze spędzać czas na ważniejszych zadaniach niż szorowanie pokładu i mycie kadłuba.

Testy na zbiorniku holowniczym wykazały, że Ceramic Pro Marine, zainstalowany na łodzi, zmniejsza opór do 3,3%, co poprawia prędkość maksymalną statku i zużycie paliwa. Nasze systemy ochronne zapewniają, że maksymalnie wygrzewasz się w swoim hobby i cieszysz widokiem swojego jachtu, lśniącego, czystego i wyglądającego jak nowy przez lata.

Gotów do aplikowania najlepszych powłok ceramicznych?

Zostań autoryzowanym aplikatorem i oferuj jedną z najlepszych powłok ceramicznych na rynku.

Zostań partnerem Poznaj partnerów

© 2022 CERAMIC PRO POLAND. All rights reserved. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna