Folie ochronne PPF - KAVACA - Ceramic Pro Poland

Folie ochronne PPF - KAVACA

Gotowy na najlepsze folie ochronne PPF na świecie?

KAVACA - to jest zbroja

Folie ochronne PPF

Jedna z najbardziej wytrzymałych folii ochronnych w przemyśle samochodowym

Folia KAVACA PFF jest pokryta naszą flagową powłoką ceramiczną, co daje jej unikalne właściwości niedostępne dla innych, to sprawia, że nasze produkty są idealne do krytycznych zastosowań we wszystkich branżach.

Żadne inne produkty do ochrony różnych powierzchni nie działają tak dobrze jak połączenie właściwości Ceramic Pro i folii Kavaca.

Zostań autoryzowanym aplikatorem

Najważniejsze zalety

KAVACA PPF zapewnia ochronę, nieosiągalną dla innych producentów

Wysokowydajna alifatyczna folia poliuretanowa, Kavaca PPF, została specjalnie zaprojektowana w najnowocześniejszych laboratoriach używając najlepszej technologii w celu uzyskania ochrony przed ścieraniem, korozją, chemikaliami i innymi rodzajami uszkodzeń fizycznych. Technologia ta pozwala samoczynnie regenerować się folii, dzięki czemu jest niezwykle trwała, a jednocześnie poprawia wygląd.

Połączenie dwóch najbardziej zaawansowanych produktów do ochrony powierzchni daje imponujący efekt wizualny, lepszą ogólną ochronę powierzchni i łatwiejszy montaż. Kavaca może być instalowana na istniejącej powłoce Ceramic Pro. Opatentowana receptura kleju i duża powierzchnia pozwalają na współpracę folii z powłokami Ceramic Pro, nawet jeśli samochód został już pokryty. Do tej pory nie istniała folia do ochrony lakieru z takim poziomem technologii. Obszerne badania pionierów branży pozwoliły na utworzenie nowego lidera w dziedzinie PPF.

Rodzaje folii ochronnych KAVACA:

Ceramic Coated

Folia powlekana powłoką ceramiczną na etapie produkcji posiada dużą hudrofobowość i właściwości nieżółknące. Nadaję intensywny połysk oraz zabezpieczenie antygrafiti. Wysoką odporność na zabrudzenia.

Matt

Matowa folia ochronna do lakieru o wskaźniku połysku poniżej 20%. To mniej niż większość konkurencyjnych produktów na rynku. Daje bogaty efekt matowy, a zabezpieczane przez niego powierzchnie nabierają wyróżniającego wyglądu premium. Kavaca Matt jest dla tych, którzy nie potrzebują połysku, aby zrobić dobre wrażenie

Black

Folia ochronna o wysokim połysku wykonana w unikalnej technologii TPU w kolorze czarnym. Samoregenerująca się bez konieczności podgrzewania. Produkt zachowa głęboki czarny kolor przez cały okres użytkowania.

Shades

Produkt do stylizacji i ochrony przednich i tylnych lamp. Folia dostępna 4 różnych kolorach. Chroni światła przed brudem, zadrapaniami i uszkodzeniami, nadając im ciekawy wygląd.

Folie ochronne PPF

Nie trać czasu, poznaj nasze produkty i zamawiaj online!

Gotów do zabezpieczenia najlepszą folią ochronną PPF?

Zostań autoryzowanym aplikatorem i oferuj jedną z najbardziej wytrzymałych folii ochronnych na rynku.

Zostań partnerem Poznaj partnerów

© 2022 CERAMIC PRO POLAND. All rights reserved. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna