loading

Łodzie

Ceramic Pro dla przemysłu morskiego

Play Video
Play Video

NAJBARDZIEJ KOMPLETNA POWŁOKA OCHRONNA DLA PRZEMYSŁU MORSKIEGO

System Ceramic Pro nie ma sobie równych

Ceramic Pro Marine to pierwsza na świecie linia produktów do konserwacji zapobiegawczej all inclusive, zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów. Nasze wyspecjalizowane centra aplikacji umożliwiają przeszkolonym i certyfikowanym partnerom nakładanie Ceramic Pro Marine na wszystkie powierzchnie łodzi. Najnowocześniejsza technologia ochronna Ceramic Pro Marine jest rozsądnym wyborem w branży, w której łódź oznacza „Bust Out Another Thousand”. Przestań wydawać tysiące dolarów na opiekę posprzedażową.

Niezawodna ochrona

Wysoki połysk

Ceramic Pro Marine ma wykończenie na wysoki połysk, które przewyższa jakość farb lub żelkotu OEM. Oznacza to, że Twoja łódź będzie bardziej błyszcząca niż w dniu, w którym ją kupiłeś.

trwałość

Ceramic Pro Marine to najtrwalsza powłoka ochronna dostępna dla Twojej łodzi. Nasze produkty nie mogą być zmywane ani usuwane w wyniku działania środowiska.

Wszechstronność

Ceramic Pro Marine to najbardziej wszechstronna powłoka na naszej planecie. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań na Twojej łodzi nie ma dosłownie żadnej powierzchni, którą można pozostawić bez ochrony.

Gwarancja

Oferujemy sprawdzone gwarancje, ponieważ uważamy, że Twoje doświadczenia z Ceramic Pro Marine powinny być takie same pierwszego dnia, jak lata później.