Lotnictwo - Ceramic Pro Poland

Ceramic Pro w lotnictwie

Powłoki Ceramic Pro dla Samolotów

Najbardziej kompletny system powłok ochronnych dla lotnictwa

Profesjonalna linia powłok Ceramic Pro dla lotnictwa przeznaczona do ochrony samolotów i helikopterów. Powłoki pomogą chronić statki powietrzne przed korozją, oblodzeniem i pomogą zaoszczędzić na kosztach konserwacji. Dodatkowo Ceramic Pro podczas testów w tunelu powietrznym dał doskonały rezultat zmniejszający opory powietrza

Sprawdzona powłoka ochronna dla przemysłu lotniczego

Profesjonalna linia powłok Ceramic Pro, przeznaczona jest nie tylko do ochrony samochodów, jachtów i domów, ale także doskonale nadaje się do ochrony samolotów i helikopterów. Powłoki pomogą chronić statki powietrzne przed korozją, oblodzeniem, pomogą zaoszczędzić na kosztach konserwacji.Powłoki Ceramic Pro mogą być stosowane na wszystkich typach powietrzników. Zarówno do ochrony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Zapewni dodatkowy połysk i wspaniały wygląd, nie wspominając o efekcie samooczyszczania.Dzięki właściwościom hydrofobowym Ceramic Pro zapewni lepszą widoczność i dodatkowe bezpieczeństwo lotów podczas deszczu lub śniegu.

Ochrona Zewnętrzna

Elementy zewnętrzne mogą być chronione przed korozją, zanieczyszczeniami i wszelkimi przypadkowymi uszkodzeniami. Dodatkowo nadają wspaniały połysk, szklistość lakieru i solidną ochronę. Powłoki Ceramic Pro są przystosowane do specjalnych lakierów przemysłu lotniczego.

Ochrona wnętrz

Gama produktów Ceramic Pro posiada specjalistyczne rozwiązania do powłok z tworzyw sztucznych, skóry, tekstyliów oraz powłok antybakteryjnych na bazie dwutlenku tytanu z jonami srebra. Powłoki te mogą przedłużyć żywotność statków lotnictwa cywilnego i poprawić bezpieczeństwo pasażerów. Dodatkowo może odświeżyć wygląd siedzeń i plastikowych elementów wnętrza, które były używane przez długi czas. Wszystkie produkty są wyprodukowane w oparciu o bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego.

Gotów do aplikowania najlepszych powłok ceramicznych?

Zostań autoryzowanym aplikatorem i oferuj jedną z najlepszych powłok ceramicznych na rynku.

Zostań partnerem Poznaj partnerów

© 2022 CERAMIC PRO POLAND. All rights reserved. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: Projektowanie stron - Tadamart Agencja kreatywna